Ks. kan. Jerzy Wincenty Sobota

90 urodziny Księdza Kanonika Jerzego Wincentego Soboty

poniedziałek 05.04.2021

Błogosław, duszo moja, Pana,
i całe moje wnętrze - święte imię Jego!
Błogosław, duszo moja, Pana,
i nie zapominaj o wszystkich Jego dobrodziejstwach!

(Ps. 103, 1-2)

90 LAT

Ksiądz Proboszcz wraz z klerykami, całą wspólnotą parafialną oraz sympatykami naszego kościoła składa najserdeczniejsze życzenia urodzinowe Księdzu Kanonikowi Jerzemu Wincentemu Sobocie. Naszą wdzięczność kierujemy wobec Wszechmogącego Boga, który jest dawcą wszelkiego życia. Dziękujemy Księdzu Kanonikowi za dar jego bycia pośród nas. Niech miłosierny Bóg błogosławi na dalsze lata życia, obdarza zdrowiem i wszelkimi potrzebnymi łaskami, a Maryja otacza swoim macierzyńskim płaszczem.

Z modlitewną pamięcią:

Ksiądz Proboszcz
wraz z klerykami,
całą wspólnotą parafialną
oraz sympatykami naszego kościoła.