Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

W tym dniu - 1 stycznia, już po raz drugi po Świętach Bożego Narodzenia odwiedził naszą parafię kleryk Janusz, który formuje się na V roku w seminarium duchownym w Lublinie, aby w przyszłości posługiwać w Zgromadzeniu Księży Marianów. Podczas czasu wolnego w naszej parafii posługuje kleryk Radek, który tak jak kleryk Janusz jest na V roku, ale w Wyższym Seminarium Duchownym w Toruniu. Cieszymy się również z miłych odwiedzin w czasie świątecznym naszych Księży neoprezbiterów. W wigilię Bożego Narodzenia słowo Boże skierował podczas wszystkich Mszy Świętych do nas Ks. Adrian Figurski, posługujący na co dzień w parafii pw. NMP Częstochowskiej w Częstochowie. Z kolei dzień wcześniej podczas wieczornej Mszy Świętej, słowo Boże wygłosił Ks. Maciej Kozłowski, pełniący posługę w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie.